+370 655 53332

Švieslentės

Švieslentės – šiais laikais labai populiari paslauga, juk jų spalvingumas, veiksmingumas, matomumas padidina tokios reklamos efektyvumą kelis kartus! Pagal darbo principus jas skirsto į neoninės ir šviesos diodų. Ir vienos, ir kitos ryškiai šviečia. Šviečia jos dėl naudojamų stiklinių vamzdelių, užpildytų neono aukštame slėgyje. Dar visai neseniai iškabos su šviesos diodais buvo naudojamos retai, nes buvo laikomos labai brangiomis. Tačiau dabar būtent ši apšvietimo rūšis tampa vis populiaresnė. Kompanija „RGP“ gali pasiūlyti jums visų rūšių švieslentes, priklausomai nuo jūsų tikslų ior uždavinių.

 

Lentelės su šviesos diodais

Pagrindinė ypatybė – dinamiškumas ir spalvingumas. Tokia iškaba vienareikšmiškai pabrėš aukštą įmonės statusą, įvaizdį ir padarys ryškų, nepamirštamą įspūdį. Kiti privalumai – tvirtumas, gana saikingas energijos vartojimas, absoliutus gaisrinis saugumas.

Kompanija „RGP“ siūlo savo klientams naujausius sprendimus šviesinei reklamai. Viena iš naujovių – lentos su šviesos diodais, kuriose ir piešinį, ir tekstus jūs galite keisti patys, pagal poreikį. Be to, jūs turėsite valdymo pultelį, kuris suteiks jums galimybė nustatyti skirtingus pašviesinimo režimus. Piešiniai ir tekstai gali mirksėti, kaitaliotis, keisti spalvas.

Susisiekite su mumis:

 
 
Susijusios paslaugos:

Lauko reklama Reklama ant transporto Tentų gamyba Lentelės Tūrinė reklama Reklaminės iškabos Stendai