+370 699 52552

Reklama ant automobilių, automobiliniai lipdukai, automobilių apipavidalinimas

 

Reklama ant automobilių tai puikus sprendimas reklamuojant verslą. Reklama ant automobilio viena iš pigiausių reklamos priemonių. Tokio tipo reklama yra labai efektyvi, įsivaizduokite kiek potencialių klientų pamato Jūsų automobilį per dieną, o stovint kamščiuose kiekvienas apžiūri Jūsų mašiną. Maža to, tai dar važiojanti reklama, kurią pamato potencialus klientai skirtingose vietose.

 

Reklama ant transporto  – padidins pardavimus ir pagerins kompanijos įvaizdį, be jokių papildomų mėnesinių išlaidų.
Reklama ant automobilių, tai gana jauna, bet labai veiksminga reklamos forma. Pagal tyrimu rezultatus, potencialus klientai skaito reklama ant automobilių teigiama ir patikima. Nepriklausomai nuo to, ar automobiliai yra kieme, ar jie yra kelyje arba pakimba eisme, anksti ryte arba vėlai vakare, Jūsų įmonės logotipas bus nuolat matomas. Reklama ant automobilių yra būtent tą reklamą, kuri visada randa savo auditoriją.

 

Reklamuotis galima ant bet kokio tipo transporto: lengvieji automobiliai, sunkvežimiai, mikroautobusai, autobusai, motociklai ir t.t.
Siekiant pritraukti dėmesį ir palikti teigiamą įspūdį reklama ant automobilio turėtų būti ryški, aiški, suprantama ir įsimintina. UAB „RGP“ individualus požiūris į kiekvieną klientą padės parengti tik tokią reklamą ant automobilių, kurią visada pamatys ir prisimins Jūsų klientų segmentas.

Susisiekite su mumis:

 
 
Susijusios paslaugos:

Lauko reklama Šviesdėžės Stendai Lentelės Tūrinė reklama Tentų gamyba Reklaminės iškabos