+370 699 52552

Tentų gamyba, reklaminių tentų gamyba, reklaminiai tentai

 

UAB „RGP“ gali atspausdinti visų dydžių reklaminius tentus. Vientisas tentas negali būti didesnis 2,5 m, kai norime pagaminti platesnį tentą, jį padarome iš kelių. Tentas gali būti tik baltas, bet ant jo galima uždėti bet kokios spalvos foną.
Reklama ant tento vienas iš pigiausių reklamos būdų.  Kaina priklauso nuo tento kokybės, spalvų skaičiaus ir nuo bendros kvadratūros.

Reklaminiai tentai gali būti naudojami vietoj brangių iškabų, tentas atsparus vandeniui, tentai nebijo klimato svyravimų. Tentai gali būti naudojami ant reklaminių skydų, tentai lengvai transportuojami, gali būti naudojami kaip patalpų viduje taip ir lauko sąlygomis.

Tentu gamybos terminas

Paprastai tento kvadratinis metras spausdinamas nuo 3 iki 10 min., priklausomai nuo tento padengimo būdo bei spausdintuvo. Tentas spaudos būdas – plačiaformatė spauda. Su tokiu spausdintuvu galima atspausdinti ne tik reklaminius tentus, bet ir daugybe kitos reklaminės atributikos: didelio formato nuotraukas, plakatus, nuotraukas ar paveikslus ant drobės, vaizdai ant lipduko ir t.t.

 

 

Susisiekite su mumis:

 
 
Susijusios paslaugos:

Reklama ant transporto Lauko reklama Stendai Lentelės Tūrinė reklama Šviesdėžės Reklaminės iškabos