+370 655 53332

Logotipų kūrimas.

Logotipas – tai firminis ženklas, kuris atvaizduoja įmonės veiklą bei stilių. Jis tiesiog privalo būti kompaktiškas, lengvai suprantamas ir originalus. Logotipo gamyba – kruopštus darbas, todėl mes Jums pateiksime kelis logotipų variantus, sukurtus skirtingų dizainerių. Turime nepamiršti, kad logotipas yra naudojamas visur – ant firminių blankų, vizitinių kortelių, skrajučių, bukletų, internetinėje erdvėje. Todėl labai svarbu sukurti Jums patinkantį ir Jūsų veiklą atvaizduojantį logotipą.

Pagrindinė problema, su kuria susiduria klientas logotipo kūrimo metu – laikas ir biudžetas. Visiem tubrūt yra žinoma, kiek kainuoja meniški logotipai, nekalbant apie tai darbų atlikimo terminus.

Mes norime pasiūlyti Jums pasinaudoti išskirtine galimybe – expres logotipo kūrimas. Tai greitas ir patogus būdas užsisakyti logotipą už itin patrauklią kainą. Tiesiog pateikite mums kelis patinkančius variantus, taip galėsime suprasti kas Jums patinka – būtent tai ir padės mums ir Jums sutaupyti pinigus ir laiką.

Pats laikas pradėti kurti Jūsū įmonės vaidą – logotipą dabar!

Užsakyti logotipą.

Susisiekite su mumis:

 
 
Susijusios paslaugos:

Montavimas, demontavimas, renovavimas Reklamos derinimas Interneto svetainių kūrimas