+370 699 52552
Reklamos Gamybos Pasaulis savo užsakovams siūlo visą su išorinės reklamos gamybą susijusių paslaugų spektrą Vilniuje ir jo apskrityse.  Šiandien nei viena stambaus mąsto plačiaformatė reklama negali apseiti be kokybiškos banerių spaudos, reklaminių iškabų ir didelio formato plakatų spaudos.Viena pagrindinių mūsų veiklos sričių yra išorinės plačiaformatės reklamos spauda ant įvairių medžiagų, įskaitant banerių ir plakatų spaudą.Spausdiname ant įvairių medžiagų lauko bei vidaus reklamai:

-popierius

-tentas

-fotopopierius

-transferinė plėvelė

-šviesą sklaidanti lipni plėvelė

-vėliavinis audinys

lipni matinė, blizgi, skaidri plėvelės

-automobilinė plėvelė

-drobė

-perforuota plėvelė

 

Banerių medžiaga — tai dviejų komponentų medžiaga, susidedanti iš vinilinės dangos ir patvaraus polimerinio tinklelio-pagrindo. Kitaip ši plačiaformatė medžiaga yra vadinama armuotu vinilu. Tinklelis suteikia medžiagai atsparumą įplėšimams ir deformavimui, o vinilinis paviršius – ilgalaikiškumą ir atsparumą aplinkos ir atmosferos poveikiams.

Vinilinis tinklelis — tai speciali neausta plačiaformatė medžiaga, armuota polieteriniu siūlu. Gera medžiaga didelių gabaritų plačiaformačių vaizdų spaudai. Plačiai naudojama dekoratyviam pastatų fasadų maskavimui, o taip pat parodų stendų ir pardavimų vietų apipavidalinimui bei teatro ir studijų dekoracijų gamybai.

 

Popierius yra naudojamas trumpalaikės reklamos talpinimui ant reklaminių skydų bei dinamiškai išorinei reklamai.Plakatų popierius yra funkcionaliausia plačiaformatė medžiaga, turinti įvairius permatomumo, atsparumo dėvėjimuisi ir vandeniui bei matmenų stabilumo  lygius. Kaip taisyklė, jis turi įvairius apsauginius sluoksnius iš klijų ir poliesterio, naudojamas lipdukų ir plakatų gamybai. Klijuojama ant tvirto stiklo arba poliesterio pagrindo.

Plėvelė

Dažniausiai yra klijuojamos ant tvirto stiklo arba poliesterio pagrindo. Dėl savo savybių, plėvelės yra plačiai naudojamos ne tik išorinės reklamos, bet ir ant transporto arba metropolitene talpinamos reklamos gamyboje. Pagrindinis vinilinės plėvelės naudojimo metodas – iš aplikacijų gautų vaizdų perkėlimas. Taip pat yra paplitęs plačiaformatės spaudos metodas ant klijų pagrindo neturinčių medžiagų ir plėvelių. Vaizdo ryškumas ir spaudos kokybė labai priklauso nuo pasirinktos plėvelės.

Backlitas

Backlito spauda naudojama tik ant konstrukcijų, turinčių vidinį apšvietimą, kuris užtikrina tolygų  šviesos paskirstymą ir spalvos perdavimą, tuo pat metu išlaikydamas vaizdo ryškumą.Pagrindinė backlight paskirtis – šviesdėžėms ir paneliams (citi formatas, rolinis displėjus, laitboksas) skirtų aukštos kokybės vaizdų gamyba plačiaformatės spaudos metodu. Po spausdinimo, backlitas gali būti padengiamas apsauginiu blizgiu, matiniu arba tekstūros laminatu, apsaugančiu vaizdą nuo drėgmės ir išdegimo.

 

Susisiekite su mumis:

 
 
Susijusios paslaugos:

Plastikinės kortelės Vokai Lankstinukai Katalogai, žurnalai Skrajutės Bloknotai Plakatai Drobės Atvirukai, kvietimai Reklaminiai tentai Karuliai Blankai Aplankai Bilietai Kalendoriai Knygų skirtukai Magnetukai Vizitinės kortelės Etiketės Lipdukų gamyba