+370 699 52552

 

Lipdukai.

Spausdiname įvairių formų ir dydžių lipdukus. Išskirtinė ir kokybiška spauda greitai ir už patrauklią kainą visoje Lietuvoje. Kartu su mumis Jūs galėsite sukurti dėmesį pritraukiantį ir spalvingą lipdukų dizainą. Lipdukų gamybai galima naudoti ne tik įvairų popierių bet ir išpjauti juos nestandratinės formos.

Operatyviai ir kokybiškai išpildysime Jūsų užsakymus visoje Lietuvoje. Galimas pristatymas nurodytu adresu. Tiesiog atsiųskite mums maketą, o mes iš savo pusės atliksime darbą kruopščiai ir su meile.

Rezoliucijos diapazonas svyruoja nuo 180 dpi iki 1440 dpi. Maksimalus gaminio plotis 1.6 m. Spauda ant lipduko patogus būdas išpildyti bet kokius dekoravimo poreikius. Galima klijuoti ant bet kokio paviršiaus: stiklinės vitrinos ir durys, medinės panelės, transportas bei automobiliai. Galimas pristatymas į visus Lietuvos didmiesčius.

Susisiekite su mumis:

 
 
Susijusios paslaugos:

Plačiaformatė spauda Etiketės Plakatai Reklaminiai tentai Vizitinės kortelės Blankai Magnetukai Karuliai Atvirukai, kvietimai Bilietai Plastikinės kortelės Kalendoriai Katalogai, žurnalai Aplankai Skrajutės Drobės Vokai Knygų skirtukai Lankstinukai Bloknotai